Nasz zespół

Klaus Gelhaar 

Dyrektor

Phone: +49 381 440 78-20

Fax :     +49 381 440 78-15 

Email: gelhaar@frachttaxi.com

Andreas Kopper 

Zarządzanie flotą i dyspozytor (Niemiecki) 

Phone: +49 381 440 78-10

Fax :     +49 381 440 78-15 

Email: kopper@frachttaxi.com

Inna Herbel 

Rozliczenia i dokumentacja

Phone: +49 381 440 78-42

Fax :     +49 381 440 78-15

Email: herbel@frachttaxi.com

Gerlind Arndt 

Palety i dokumentacja 

Phone: +49 381 440 78-43

Fax :     +49 381 440 78-15

Email: arndt@frachttaxi.com

Melanie Eltner

Dyrektor i administracja

Phone: +49 381 440 78-40

Fax:      +49 381 440 78-15

Email: m.eltner@frachttaxi.de

Leszek Pawłowski

Główny Dyspozytor (Polski)

Phone: +49 381 440 78-12

Fax :     +49 381 440 78-15

Email: l.pawlowski@frachttaxi.de

Grzegorz Złemichod

Dyspozytor (Polski)

Phone: +49 381 440 78-12

Fax :     +49 381 440 78-15

Email: g.zlemichod@frachttaxi.de

Maciej Bogdan Kielar

Dyspozytor / Service (Polski) 

Phone: +49 381 440 78-12

Fax :     +49 381 440 78-15

Email: m.kielar@frachttaxi.de

Oddział Bremen

Hans-Joachim Höger 

Główny Dyspozytor 

Phone: +49 421 43300 - 420

Fax :     +49 421 43300 - 421

Email: hoeger@frachttaxi.de

Peter Pesa

Dyspozytor  

Phone: +49 421 43300 - 420

Fax :     +49 421 43300 - 421

Email: p.pesa@frachttaxi.de

Malgorzata Barczynska

Service (polnisch) 

Phone: +49 381 440 78-22

Fax :     +49 381 440 78-15

Email: m.barczynska@frachttaxi.de